Možnosti trávení dovolené

Luhačovice každoročně vítají více než 20 tisíc hostů, kteří sem přijíždějí jednak za účelem léčení, ale také za relaxací, aktivním odpočinkem i kongresovou turistikou.

Luhačovice a jejich okolí nabízejí mnoho příležitostí pro sportování - jsou východiskem tras pro pěší i cykloturisty do Bílých Karpat. Sportovní zázemí umožňuje hrát tenis, squash, minigolf, kuželky, bowling, navštívit saunu, některé z mnoha relaxačních a fitness center. Disponují moderním a dobře vybaveným sportovním areálem Radostova s kvalitním ubytováním, stravováním, relaxací a regenerací pro profesionální i amatérské sportovce (sál pro míčové hry, menší zrcadlový sál, spinning, venkovní hřiště s umělým trávníkem III. generace, tenisový kurt, doplňkové škvárové, asfaltové a travnaté plochy).

Koupat se dá v krytých bazénech hotelů i ve venkovních koupalištích. Na Horní Olšavě asi 2 km nad centrem lázní u obce Pozlovice byla v roce 1930 vybudována Luhačovická údolní přehrada, v současnosti velmi využívané rekreační středisko. Kromě lenošení u vody a vyjížděk na koni, minigolfu, tenisu a dalších sportů se tady můžete věnovat také rybaření.

Velkou předností Luhačovic je množství kvalitního ubytování v moderních hotelích s doplňkovými službami a speciálními programy pro všechny skupiny obyvatel, rodinných penziónech i v soukromí, bohatá nabídka stravování, půldenních i jednodenních výletů do okolí a ostatních služeb.

Kalendář akcí

všechny

Nejbližší

Chystané

Probíhající

Turistické cíle

všechny
Luhačovická přehrada
Luhačovice
Luhačovická přehrada leží v katastru obce Pozlovice v podhůří Bílých Karpat. Je cílem častých procházek, odpočinkovou a klidovou zónou. Je vhodná pro ...
Luhačovské Zálesí o.p.s.MAS PloštinaMAS Vizovicko a SlušovickoMAS Hornolidečska Resort LuhačoviceVýchodní Morava
Facebook Youtube Twitter Pinterest